Your limit is on demand. The limit can be raised.>
"Druhá polovina 19. století, stříbro zlacené, hmotnost 30,24 g btto, ryzost 925/000, osazena ametystem a osmi perlami, barevné smalty, rozměr 5 x 3,8 cm, atest, velmi kvalitní práce z období historismu."